League Fixtures -
2018
   
Click here to download a printable Fixture List (v2.0)
(V3.0 24/04/2016)
 
( CLICK ON YOUR TEAM NAME TO SEE YOUR PERSONAL MATCH FIXTURES)
     
                                                                     
   
26th Apr
 
3rd May
 
10th May
 
17th May
 
24th May
 
31st May
 
7th Jun
 
14th Jun
 
21st Jun
 
28th Jun
 
       
10
v
1
2
v
10
10
v
3
4
v
10
10
v
5
6
v
10
10
v
7
8
v
10
 
10
v
9
   
8
 
9
v
2
3
v
9
9
v
4
5
v
9
9
v
6
7
v
9
9
v
8
5
v
4
 
4
v
6
   
A
 
8
v
3
4
v
8
8
v
5
6
v
8
8
v
7
4
v
3
3
v
5
6
v
3
 
3
v
7
   
Side
 
7
v
4
5
v
7
7
v
6
3
v
2
2
v
4
5
v
2
2
v
6
7
v
2
 
2
v
8
       
6
v
5
1
v
6
2
v
1
1
v
7
3
v
1
1
v
8
4
v
1
1
v
9
 
5
v
1
     
                                                                       
   
5th Jul
 
12th Jul
 
19th Jul
 
26th Jul
 
2nd Aug
 
9th Aug
 
16th Aug
 
23th Aug
 
30th Aug
 
6th Sep
     
                                                                       
         
1
v
10
10
v
2
3
v
10
10
v
4
5
v
10
10
v
6
7
v
10
10
v
8
9
v
10
   
8
2
v
9
9
v
3
4
v
9
9
v
5
6
v
9
9
v
7
8
v
9
4
v
5
6
v
4
   
A
3
v
8
8
v
4
5
v
8
8
v
6
7
v
8
3
v
4
5
v
3
3
v
6
7
v
3
   
Side
4
v
7
7
v
5
6
v
7
2
v
3
4
v
2
2
v
5
6
v
2
2
v
7
8
v
2
         
5
v
6
6
v
1
1
v
2
7
v
1
1
v
3
8
v
1
1
v
4
9
v
1
1
v
5
 

                                                      

Premier/Section A
1 Sporty Rejects
2 Athletico Talbot
3 Morris Marauders
4 Griffins
5 Duck Sports
6 Red Lion A
7 Carterton Social
8 Three Pigeons
9 Bell B
10 Jolly Sportsman
Section B
1 Carpenter's Cockerels
2 Jockey Club
3 Morris Clowns
4 Lord Kitchener
5 White Hart ML A
6 Rowing Machine
7 Romany
8 Curbridge Griffins
9 Ducks
10 Fox Barrington
Section C
1 Carpenter's Dogs
2 Talbot Bampton
3 West Witney SSC
4 Eynsham SSC
5 Bell A
6 Witney Snooker Club
7 Windrush Club
8 Rose & Crown
9 Clangers
10 Minster Lovell SSC
Section D
1 Trout
2 Beehive Drifters
3 Cross Keys
4 Pheasant Pluckers
5 Fox Leafield
6 Talbot's Alternates
7 Morris Midgets
8 Kitcheners
9 Lamb & Flag A
10 Carpenter's Veterans
Section E
1 Carterton FC
2 Chequers
3 Shoeless Romany
4 Nomads
5 Touchliners
6 Beehive
7 Morris Minors
8 Tavernites
9 The Vic
10 Troutlets
Section F
1 Bell Langford
2 Red Lion B
3 Romany Beginners
4 Carps A
5 Lamb & Flag B
6 Bampton Utd
7 Wombles
8 Windrush Inn
9 White Hart ML B
10 Woodies
Section G
1 Foxy Ladies
2 Here For The Beer
3 Masonic Chuckers
4 True Tavernites
5 Haileys Last Stand
6 Pink Every Time
7 Sherborne Social
8 Griffindors
9 BYE
10 Carpenter's Specials